14:30, 18 червня 2018 р.
Надійне джерело

Оптимізм і здоров’я

Оптимізм і здоров’я

Оптимізм допомагає впоратися з хворобами і відновитися після операції. Численні дослідження доводять, позитивний погляд на життя – ключ до здоров’я та довголіття.

Механізм дії

Аналіз крові показує, що позитивний погляд на життя пов'язаний із зниженням рівня кортизолу – гормону стресу.

Переваги оптимізму включають:

  • Покращення імунітету;
  • Нормалізацію процесу згортання крові;
  • Оптимізм і серцево - судинні захворювання.

Повторна госпіталізація потрібна тільки песимістично налаштованим пацієнтам. Лікарі проаналізували дані пацієнтів середнього віку, яким найближчим часом планувалося провести операцію з шунтування коронарної артерії. Огляд перед операцією включав фізичну та психологічну оцінку стану пацієнтів, зокрема їх перевірили: на предмет оптимізму, наявність неврозів, депресію.

Оптимізм і артеріальний тиск

Оптимізм допомагає контролювати артеріальний тиск, захищаючи нас від гіпертонії. Дуже песимістичні люди втричі частіше стають гіпертоніками, ніж їх оптимістичні колеги.

Інфекції

У оптимістів симптоми застуди спостерігаються рідше , ніж у негативно налаштованих людей.

Оптимізм і загальне здоров ' я

Люди, які мають позитивний світогляд, набагато частіше залишаються здоровими та насолоджуватися самостійним життям, ніж їх менш життєрадісні ровесники.

Оптимізм подовжує життя

Гумор – найкращі ліки, переконують лікарі. Вчені виявили, що щирий звучний сміх підвищує енергійність на нормалізує серцевий ритм. До того ж, 10-15 хвилин сміху спалюють 40 калорій. Чим не привід посміятися від душі над гумористичним шоу або життєвими труднощами? Оптимізм напряму пов'язаний з довголіттям – якщо ваш рівень песимізму збільшується на 10%, то й за цим зростає рівень смертності на 19%.+ Це стосується як літніх, так і молодих людей. Оптимізм береже від серцевого нападу.

Читайте також: Жити не поспішаючи та все встигати - це реально!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оптимізм #здоров`я #позитив
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...