![](https://s.04597.com.ua/section/logo/upload/pers/202/logo.png?20240727)
08:33, 20 червня 2018 р.
Надійне джерело
Ніхто нікого через коліно ламати не буде: Володимир Карплюк про перспективи Ірпінської ОТГ
![Ніхто нікого через коліно ламати не буде: Володимир Карплюк про пер... Ніхто нікого через коліно ламати не буде: Володимир Карплюк про перспективи Ірпінської ОТГ](/dist-assets/images/cap.jpg)
У вівторок на засіданні виконкому Ірпінської міськради Володимир Карплюк практично розставив усі крапки на «і» щодо створення Ірпінської ОТГ та реалізації реформи децентралізації в Ірпені.
«04597» пропонує тези виступу мера про майбутню Ірпінську об’єднану громаду.
• Перший крок до створення Ірпінської об’єднаної громади – це об’єднання з Рубежівкою, тому що таким чином нам відкривається шлях до тих населених пунктів, які межують з нею. Звичайно, ми хочемо, щоб це було комфортно для населених пунктів.
• Наразі ми ведемо діалог із головами населених пунктів, чіткіше сказати не можу. Як тільки буде конкретне рішення по Рубежівці, а після неї Козинцям і Бузовій, ми проведемо прес-конференцію.
• Моя позиція – не змушувати селищних голів, це має бути добровільне об’єднання.
• До місцевих виборів у 2020 році ми проведемо реформу децентралізації.
• Щодо Гостомеля: ніхто нікого через коліно ламати не буде. Насильницьким шляхом нав’язувати свою позицію ми не будемо.
• Гостомель буде робити усе до останнього, щоб створити ОТГ.
• Після створення Гостомельської ОТГ безкоштовно користуватися інфраструктурними об’єктами, які належать Ірпеню, Гостомель не зможе. Чи рахував це Гостомель, я не знаю.
• З погляду фінансової спроможності, створення Гостомельської ОТГ – невигідне. Якщо вони це зрозуміють через 2-3 роки існування ГОТГ, ми готові розглядати варіант спільної громади.
• Я готовий сісти за круглий стіл і пояснити чому Гостомельська ОТГ економічно неефективна у перспективі та фінансово збиткова.
• Ірпінська ОТГ – фінансово надзвичайно потужна громада. Ірпінь не залежить від кількох суб’єктів господарювання, бо в нас тисячі таких суб’єктів, які роблять нам шалений бюджет. Ми, один з небагатьох населених пунктів, який має приріст суб’єктів господарювання. Тому не ми повинні переконувати з нами об’єднуватися, а навпаки населені пункти, які знаходяться навколо нас, бачачи нашу інфраструктуру, повинні хотіти з нами об’єднуватися.
• Можна розказувати, що у нас не все добре, але краще ніж ми ніхто не зробив. Я прийматиму критику, тільки тоді, коли хтось прийде і скаже: «Ось ми зробили краще ніж ви», тільки тоді ми перейматимемо чийсь досвід.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Спецтема
Оголошення
19:42, 24 липня
3
19:38, 24 липня
3
13:00, Вчора
604
11:43, 25 липня
21
live comments feed...