• Головна
  • Топ-10 золотих правил позитивного мислення
16:00, 30 червня 2018 р.
Надійне джерело

Топ-10 золотих правил позитивного мислення

Топ-10 золотих правил позитивного мислення

У повсякденному житті ми часто чуємо твердження, пов’язані з наповненням наших думок: «що всередині і зовні», «думка матеріальна», «негативні думки притягують аналогічні події». Начебто – є внутрішній світ і зовнішній, кожен існує сам по собі і не залежить один від одного. Однак, це не так.

Негативне мислення сприяє «притягуванню» негативних подій, завдяки тому, що ми просто не помічаємо позитиву, а акцентуємо увагу на негативі. Високий рівень негативу провокує нездатність знайти вихід з важкої ситуації, створення складних відносин з оточуючими і навіть багато хвороби.

Психологія відзначає, що люди, які мислять позитивно, більш успішні, щасливі та здорові. З ними рідше трапляються неприємності і вони менше схильні до стресів.

Наш внутрішній світ – є віддзеркалення зовнішнього з урахуванням виховання, темпераменту, національності, установок. Зовнішній світ – настільки багатогранний, що видає нам події та досвід аналогічно нашого наповнення.

Позитивне мислення не передбачає повне ігнорування невдач, негативних подій або переживань – адже це наш досвід, який дозволить не робити помилки надалі.

Позитивно мислити – означає бачити проблеми виходячи з можливостей, а не перепони.

Якщо неприємність трапляється з негативно налаштованою людиною, вона може опустити руки, сприйняти подію як закономірність — «зі мною так завжди», «я невдаха» і відмовитися від подальшої боротьби і пошуку виходу, адже вона вважає, що успіх — це випадковість у житті. Людина, яка мислить позитивно – теж засмутиться, але швидко прийде в себе, сприйме подію як досвід і рушить далі. Вона знає, що успіх не приходить без невдач. Таких людей найчастіше вирізняє дружелюбність, усмішливість та допитливість.

Позитивне мислення виключає життя в чорно-білих тонах. Основа душевного спокою – у розумінні, що сьогодні може бути погано, але завтра все зміниться в кращу сторону. Жити в режимі «катастрофічності» загрожує хворобами і скороченням терміну життя. Думати позитивно – значить розуміти, що не варто брати на себе відповідальність за всі події, які відбуваються навколо. Важливо змусити себе відпустити ситуацію, якщо її рішення не в ваших можливостях.

Як прийти до позитивного мислення і змінити своє бачення ситуації, якщо  ви схильні бачити багато в чому негатив?

Не варто ставити на собі хрест. Наша свідомість з часом може сформувати нову картину життя, якщо ви будете керуватися декількома правилами:

Свідома установка на позитив

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-1

Завжди налаштовуйте себе на позитивні емоції і мислення, не дозволяйте негативним думкам надовго залишатися у вашій свідомості, якщо вони виникають – знайдіть час для внутрішнього діалогу, постарайтеся перевести мінус в плюс. Якщо вам є за що похвалити себе – обов’язково зробіть це. Пам’ятайте, мислити негативно – значить притягувати такі події.

Забороніть собі розчаруватися

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-2

Якщо на вашому шляху зустрічаються перешкоди і невдачі – сприймайте їх як життєвий досвід, можливість розвинути свої слабкі сторони і мисліть з позиції пошуку обхідних шляхів.

Ваше завдання – досягти рівноваги, сформувати позитивну картину світу чого б вам це не коштувало, а розчарування будуть тягнути вас назад і не дадуть жити щасливо.

Спілкуйтеся з позитивно налаштованими людьми

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-3

Відповісти на питання «як навчитися мислити позитивно» вам допоможуть такі ж люди, як і ви. Намагайтеся оточувати себе тими, хто в усьому намагається бачити плюси, не «залипає» на невдачах. Люди, які тримають образи, злопам’ятні або взагалі не люблять життя – відбирають у вас багато енергії і душевних сил.

Вірте в свою особистість

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-4

При будь-яких обставин – зберігайте віру в себе і у свої можливості.

Кожен день впускайте у своє життя щось нове – наприклад, добирайтеся до роботи іншою дорогою, або обідайте в новому місці.

Більше вивчайте життя тих людей, хто знає, що таке успіх, його ціну, хто йшов до мети, незважаючи на перешкоди, і вчіться у них.

Будьте цілеспрямовані

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-5

Успіх приходить до тих, хто чітко бачить свої цілі і готовий рухатися до їх досягнення. Завжди складайте плани по досягненню цілей і дотримуйтеся їх. Враховуйте навіть незначні досягнення – ваша свідомість буде запам’ятовувати позитивний досвід, що в кінцевому підсумку сприятиме вашій впевненості та позитиву.

Пам’ятайте, що думка – матеріальна

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-6

Звичка думати позитивно – допоможе вашому розумінню матеріальності думок. Негатив здатен отруїти ваше існування і буде сприяти поганим подіям у вашому житті. Кожен день думайте про те, що ви ще можете зробити для того, щоб прийти до розуміння, як мислити позитивно.

Шукайте позитив у негативі

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-7

Досягти душевної рівноваги психологія рекомендує за допомогою вашого особистого ставлення до ситуації або проблеми: якщо ви не в змозі змінити що-небудь, міняйте своє відношення до цієї події.

Радійте простому

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-8

Не варто прив’язувати своє відчуття щастя і задоволення життям з глобальними речами: наприклад, я буду щасливий, тільки якщо буду багатий, чи стану зіркою. Вчіться насолоджуватися чимось простим: гарною погодою, приємним співрозмовником, хорошим фільмом. Виробити цю звичку не складно – згадуйте про те, як багато людей позбавлені того, що ви маєте в достатку.

Постійно розвивайтеся

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-9

Робота над собою приносить багато позитиву. З кожним днем ви будете помічати, що стали розумнішими, успішнішими, а значить – щасливішими. Вкладення коштів і сил у свій розвиток є гарантом вашої впевненості в собі, що дозволить вам боротися з негативом і змінювати своє життя в кращу сторону.

Прагніть жити повним життям

Топ-10 золотих правил позитивного мислення, фото-10

Це значить – знаходити час, сили і кошти на максимум життєвих областей – сім’я, особисте життя, друзі, робота, відпочинок, хобі, подорожі – все це повинно бути присутнім у вашому житті.

Зробіть ці правила принципами, за якими відтепер ви будете жити. Завдяки їм, ви зможете змінитися і жити в гармонії.

Кілька прийомів, які мають за мету створення «сприятливого грунту» для позитивного мислення:

  • заведіть щоденник, в якому ви будете відзначати свої досягнення;
  • медитуйте;
  • візуалізуйте бажані результати;
  • слідкуйте за своїм здоров’ям;
  • відстежуйте ваші тілесні реакції: поставу, міміку, жести;
  • частіше посміхайтеся.

Усе буде добре!

Схожі матеріали:

Ірпінчани, а ви знаєте у чому сенс життя?

Жити не поспішаючи та все встигати - це реально!

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позитивнемислення #психологія #позитив #оптимізм #правила #поради #суспільство
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...