
13:30, 9 липня 2018 р.
Надійне джерело
В Ірпені стартували музичні вечори
В Ірпені розпочалися літні музичні вечори в рамках мистецького проекту «Класика у фойє».
Вони відбуватимуться щосуботи, о 19:00 в Ірпінському міському парку ім. В. Правика.
Цими вихідними у парку виступав Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України під керівництвом заслуженого артиста України Юрія Василевича.

14 липня виступлять артисти Національної філармонії України: заслужений юрист України Іван Чурилов (баян) та Ольга Чурилова (розмовний жанр).
Читайте також: В Ірпені знову знімали кіно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
22:30, Вчора
15:10, 22 червня
3
15:15, 22 червня
3
15:10, 22 червня