• Головна
  • Вчорашня злива: відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго
12:56, 17 липня 2018 р.
Надійне джерело

Вчорашня злива: відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго

Вчорашній 30-хвилинний "дощик" в Іпрені спричинив неабиякий переполох у соцмережах: фото та відео затоплених доріг та тротуарів було викладено багато. А ірпінчани-опозиціонери мали ще одну можливість дорікнути команді мера, що зливова каналізація не працює. Та справедливості ради варто зазначити, що відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго: це факт, що літня злива перетворила Ірпінь на Венецію, але через годину вся вода зійшла - система ливневой каналізації впоралася.

"За годину випало опадів в 3-4 рази більше за норму. Побачивши, що даним питанням почали маніпулювати у фейсбуці вийшов та особисто перевірив стан нещодавно збудованої зливової каналізації. Все працює, через буквально годину-півтори вся вода пішла у зливову каналізацію і залишились маленькі калюжі. Всі вулиці і площі, які реконструюються обв'язково робимо з зливовою каналізацією, якої взагалі раніше не було у місті. Але усе за день зробити не можливо і ми знаємо, що є проблемні місця, по яких просимо звертатись до Муніципальної варти. Будемо відкачувати калюжі за допомогою асенізаторів та мотопомп", - прокоментував ситуацію начальник Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства ІМР Андрій Литвинов, порекомендувавши повідомляти про проблеми за тел. (04597) 60400 та моб. (073) 070-05-57.

Про те, що ситуацію надто драматизують відзначили й інші користувачі соцмереж.

Вчорашня злива: відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго, фото-1

Варто зазначити, що "потоп" був і в інших містах України, проте наскільки швидко зійшла там вода, на жаль, інформації немає. 

Вчорашня злива: відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго, фото-2

Тернопіль після вчорашньої зливи (фото з Фейсбуку)

Вчорашня злива: відчути себе у Венеції ірпінчани могли не довго, фото-3

Чернівці (фото з сайту pogliad.ua)

"04597" бажає більше позитиву в житті! Нехай проблеми та негоди не роблять вам в житті погоди!

#Ірпінь #злива #ливньовки #зливоваканалізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...