• Головна
  • До Ірпеня завітала віце-президент Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі
10:15, 18 липня 2018 р.
Надійне джерело

До Ірпеня завітала віце-президент Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі

17 липня місто Ірпінь відвідала віце-президент Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі Мун Нан Йонг. Ірпінь представляла секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

У ході зустрічі йшла мова про ООН і роль жінок у житті громад і у миротворчих процесах.

До Ірпеня завітала віце-президент Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі, фото-1

Також управлінці міста познайомилися ближче з Тетяною Коцебою, головою правління Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», і домовилися про співпрацю.

«Сьогоднішній візит був надзвичайно важливий, адже наші жінки є дуже активними. Ми не один раз показали свою прогресивність і активність в роботі з проектами. Тому подальша співпраця з Міжнародною організацією такого рівня і ООН для нас є важливою. Найближчим часом ми чекаємо підписання меморандуму про співпрацю з цією організацією», – підкреслила секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

До Ірпеня завітала віце-президент Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі, фото-2

Варто зазначити, що нещодавно Ірпінь став підписантом ініціативи ЄС – «Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад». Таке рішення було прийнято 3 липня під час 53-ї сесії Ірпінської міської ради. Органи місцевого самоврядування, що долучаються до її підписання, публічно визнають свою відданість ідеям рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Читайте також: В Ірпені відреконстроюють 2 будинки культури.

#Ірпінь #Київськаобласть #НанЙонг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...