
12:00, 20 липня 2018 р.
Надійне джерело
У Нацбанку розповіли, чи оновлять банкноти 50 і 200 грн

Національний банк України планує в майбутньому у разі потреби оновити також банкноти номіналами 50 та 200 грн. Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко.
“Що стосується номіналів, які залишились не оновленими – це 50 та 200 грн. В майбутньому ми будемо оновлювати і ці банкноти. Будемо це робити у разі потреби в заміні тих банкнот, які знаходяться у обігу. Також це може бути зроблено у разі погіршення ситуації з підробками. Якщо ці банкноти почнуть підробляти частіше і кількість підробок стане загрозливою, це спонукатиме Нацбанк до посилення захисту банкнот та заміни їх в обігу новими”, – сказав Зайвенко.
Наразі в обігу вже перебувають оновлені банкноти номіналом 100 та 500 грн.
Читайте також: Нацбанк змінив дизайн двадцяти гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
3
10:12, 18 червня
1