15:00, 23 липня 2018 р.
Надійне джерело
Компанія PepsiCo планує відкрити в Україні завод із виробництва чіпсів
PepsiCo має намір виробляти чіпси ТМ Lay’s на базі ТОВ “Сандора” у Миколаєві. Запуск виробництва заплановано на зиму 2018/2019 років.
Компанія прийняла таке рішення з урахуванням того, що в Україні є велика кількість картоплі високої якості, яку неможливо вивозити за межі країни.
Зараз тривають підготовчі роботи та вивчення ринку сировини.
PepsiCo планує зареєструвати в Україні низку чіпсових сортів картоплі, з якими звикла працювати.
Більше того, компанія налаштована створити в Українівласний агрономічний відділ. Його фахівці здійснюватимуть моніторинг полів господарств, контролюватимуть процес копання картоплі, закладання її на зберігання.
ТакожPepsiCo готова співпрацювати з господарствами, які б могли забезпечувати її сировиною. При цьому вони можуть надаватипосівні матеріаликонкретних сортів, які необхідні для чіпсів.
Читайте також: Сам собі господар: що керує твоєю свідомістю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комплектуючі для відкатних воріт - професійний вибір механізму
Новини компаній
11:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
22:26, 9 січня
112
12:24, Вчора
10:06, 1 січня
12:24, Вчора
live comments feed...