• Головна
  • На Київщині поліцейські затримали крадія каналізаційних люків
13:00, 25 липня 2018 р.
Надійне джерело

На Київщині поліцейські затримали крадія каналізаційних люків

На Київщині поліцейські затримали крадія каналізаційних люків

Під час патрулювання вулиць м. Сквира правоохоронці зупинили підозрілий автомобіль місцевого жителя, у багажнику якого виявиличотири каналізаційні люки, які він зняв з дорожнього покриття.

Громадяниназатримали та доставили його до місцевого відділу поліції для дачі пояснень.

Чоловік пояснив, що люки познімав для того, щоб в подальшому здати їх на металобрухт і заробити грошей, адже ніде не працює. В процесі з’ясувалося, що молодик причетний також ще до трьох аналогічних правопорушень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Звертаємо увагу, що подібні крадіжки мають дуже серйозні наслідки, як матеріальні, так і соціальні. Адже, перед тим, як закрити отвір, який утворився в результаті крадіжки люку, необхідно провести чистку колодязя, а це додаткові витрати бюджетних коштів. А скільки нещасних випадків сталося з вини викрадачів люків - всі ми не раз чули про дітей та людей, які падали у відкриті колодязі, що призводило в результаті до трагічних наслідків.

Читайте також: На Київщині правоохоронці затримали серійного грабіжника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадій #каналізаційнілюки #Київщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...