• Головна
  • Пенсійний вік в Україні та інших країнах Європи (інфографіка)
14:00, 27 липня 2018 р.
Надійне джерело

Пенсійний вік в Україні та інших країнах Європи (інфографіка)

Пенсійний вік в Україні та інших країнах Європи (інфографіка)

В Україні досі точаться дискусії щодо підвищення пенсійного віку. Це було однією з вимог МВФ для виділення чергового траншу Україні, однак викликало хвилю обурень.

Як показує статистика, пенсійний вік в Україні є одним із найменших в Європі.

Пенсійний вік в Україні не підвищуватимуть щонайменше 10 років. Принаймні так стверджують у Кабміні. Цього вдалося досягти завдяки пенсійній реформі, внаслідок якої зріс страховий стаж. Тож українські жінки далі виходитимуть на пенсію в 58,5 років, а чоловіки – у 60.

Менший, ніж в Україні, пенсійний вік для жінок – лише в Молдові (58), Туреччині (58), Білорусі (56) та Росії (55). А от пенсійний вік чоловіків в Україні таки найнижчий серед всіх країн Європи. У 60 років виходять на пенсію також чоловіки в Туреччині, Словенії та Росії. У решті європейських країн пенсійний вік вищий.

Так, середній пенсійний вік у Європі для жінок становить 63,5 років. Найвищий вік – 67 років – у Греції та Ісландії. За ними йдуть Португалія (66,33), Ірландія (66) та Нідерланди (66). За пенсійним віком чоловіків перша п’ятірка майже така сама, лише Італія посунула Нідерланди. А в середньому в Європі чоловіки виходять на пенсію у 64,5 років.

Україна – у п’ятірці країн Європи з найнижчим пенсійним віком.

Читайте також: Емоційне вигорання: чому важливо відпочивати вчасно.

#пенсія #пенсійнийвік #людство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...