
13:00, 30 липня 2018 р.
Надійне джерело
Київський метрополітен попередив про завершення обміну синіх жетонів на зелені
У київському метро завершується обмін жетонів.
У Київському метрополітені попередили киян та гостей столиці, що 31 липня – останній день, коли сині жетони можна обміняти на зелені без доплати.
У прес-службі столичної підземки нагадали, що з 1 серпня жетони будут обмінювати тільки у сервісних центрах і з доплатою.
Читайте також: Нові проїзні квитки у "Київському метрополітені".

37976051_2120900414824029_2773839722575822848_n.jpg

37964874_2120900461490691_7118903972382900224_n.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
12:54, 11 червня
1
15:15, 22 червня
2
22:30, Вчора
22:30, Вчора