• Борець з Київщини здобув бронзу на Чемпіонаті Європи
09:00, 6 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Борець з Київщини здобув бронзу на Чемпіонаті Європи

Вчора, 5 липня в останній день змагань на континентальної першості з трьох стилів боротьби, що стартував в італійському Римі, Степан Лилик став бронзовим призеромчемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів у ваговій категорії 70 кг.

Представник Київської області Степан Лилик став бронзовим призеромчемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів у ваговій категорії 70 кг.

Вихованець відділення боротьби Броварського вищого училища фізичної культури успішно виступив під керівництвом наставників Сергія Губринюка та Михайла Кушніра.

Підрезюмуємо досягнення Київщини, здобуті під час Чемпіонату - одне золото, три бронзи: