• Головна
  • Як навчитися розслаблятися в різних ситуаціях?
19:00, 12 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Як навчитися розслаблятися в різних ситуаціях?

Як навчитися розслаблятися в різних ситуаціях?

У сучасному світі людина піддається стресовим ситуаціям щодня, щохвилини в маленькій чи великій мірі. Всі ми працюємо і маємо коло спілкування, коханої людини або в пошуку його. Бувають випадки, коли важко зосередитися або в роботі зробиш промах або у відносини або спілкуванні стався конфлікт. Буває навіть, просто, сьогодні був важкий день. Через це наше тіло знаходиться в напрузі і психологічно теж ми напружені. І часто ми запитуємо себе: «Як розслабитися?».

ЯК НАВЧИТИСЯ РОЗСЛАБЛЯТИСЯ ПСИХОЛОГІЧНО?

Навчиться розслабитися психологічно - це перший етап пізнання себе. На жаль, у наш час люди рідко займаються якимось улюбленою справою. Ми звикаємо жити в ритмі робота-дім.

Якщо ви часто відчуваєте себе напруженим і постійно не можете розслабитися, пора задуматися, про те, що ви мало приділяєте себе уваги. Ви так захопилися своїм ритмом життя і рішенням проблем або хатніми справами, що забули найголовніше - себе. Ви забули про те, що потрібно приділяти собі увагу. У першу чергу, ви повинні усвідомлювати, що потрапляєте під вплив стресових ситуацій, що ваш організм буває напруженим, що ви можете відчувати себе пригнічено. Кожна людина має індивідуальні потреби, і в кожного є свої методи для розслаблення. Все залежить від ваших смаків і захоплень.

Фото - Релакс

Фото - Релакс

Для того щоб навчиться розслаблятися психологічно, визначитеся, чим ви б хотіли зайнятися. Хтось, можливо, любить займатися рукоділлям, хтось хотів колись написати книгу, може ви мріяли займатися з дітьми. Це можуть бути навіть заняття спортом. Задайте собі питання: «Чого мені не вистачає для розслаблення?» Загляньте в себе, і ви обов'язково на нього відповісте. Подивіться свій графік дня і виділіть собі час, хоча б один-два години на добу для себе.

Методики медитації і деякі практики йоги теж допомагають навчитися розслаблятися. Вони складаються з комплексу занять для отримання гарантованого результату: розслаблення і внутрішнього спокою. Почніть ходити на йогу або займіться релаксаційним заняттями вдома.

ЯК РОЗСЛАБИТИСЯ БЕЗ АЛКОГОЛЮ?

Оманливим думкою вважається говорити, що я розслабляюся за допомогою алкоголю. В принципі, в маленьких кількостях алкоголь дає розслаблення, але на практиці, насправді, алкоголь не розслаблює, так як після стресової ситуації, людина намагається розслабитися алкоголем, найчастіше після першої чарки вже тягнеться за другим і згодом - сильне алкогольне сп'яніння, а це тільки посилить стрес, і дасть протилежну реакцію, людина стане дратівливою і нервовою.

Чим замінити алкоголь? Насправді стрес - це виплеск адреналіну в кров. Людина починає в стресовій ситуації думати швидше, і його організм вимагає фізичних дій.

Фото - Спорт

Фото - Спорт

Один з варіантів вирішити проблему - зайнятися спортом. Яким видом - це на ваш розсуд. Головне, щоб ви могли вихлюпнути свої емоції. Або якщо після стресу ви відчуваєте себе пригніченим, допоможе прогулянка по місту, парку.

ЯК МОЖНА РОЗСЛАБИТИСЯ ВДОМА ПЕРЕД СНОМ?

Після важкого дня, тим більше, якщо він був сильно активним, буває, що просто дуже важко заснути. У голові вирують думки, які не дають розслабитися, і крутишся на ліжку як дзига. Що робити? Як себе розслабити? Є кілька варіантів:

Очистіть свою голову від думок, які вас змушують напружуватися і постійно думати про ситуацію. Просто змусьте себе не думати про вашу проблему, так як завтра вона обов'язково зважитися з позитивним результатом. Треба себе відволікти чим-небудь, наприклад, подумайте про щось приємне для вас. Можна використовувати для розслаблення методики медитації.

Зробіть зарядку. Це не означає, що потрібно встати пострибати і своє тіло ще сильніше перевантажити. Ні, просто, зробіть кілька вправ для розслаблення м'язів, головне, щоб вони були легкими і не примушений, без сильного навантаження.

Ще можна зробити масаж. Він обов'язково розслабить всі ваші м'язи і дасть вашому тілу і внутрішнього світу заспокоєння. При масажі можна використовувати ароматичні масла для розслаблення і спокою.

Прийміть теплу ванну, вона допоможе розслабитися вашим м'язам тіла, і вас почне хилити в сон. Ваше тіло розслаблене, і ви спокійно заснете.

Фото - Сон

Фото - Сон

ЯК РОЗСЛАБИТИСЯ ПІСЛЯ СТРЕСУ?

Якщо ж щось сталося у вашому житті, і ваш організм випробував стрес, що робити в такій ситуації? Коли з голови вилітає здоровий глузд, коли ти сам не розумієш, що відбувається навколо. Природно, що в момент стресу і кілька хвилин, годин після нього людина не думає про те, як йому уникнути стресової ситуації або як заспокоїти себе. Нервова система перенапружена. В таких ситуація люди поводяться по-різному. Найчастіше замикаються у собі, вони замислюються і діють.

Що потрібно робити? Перше - позбавити себе від думок. Робіть що-небудь. Ідіть, пройдіться по місту, прийміть контрастний душ, сходіть в спортзал, розкажіть ситуацію близькій людині. Зробіть що-небудь - не замикається в собі. Після того як ви що-небудь зробили, пройде кілька годин і стресова ситуація вже не будуть здаватися такою шокуючою. Коли ваш мозок звільнитися від зайвих думок, він почне працювати і шукати шляхи вирішення проблеми.

Фото - Розслабляємося

Фото - Розслабляємося

Позбавити себе в житті взагалі від стресових ситуацій неможливо. І навіщо? У дрібних стресових ситуаціях ми краще думаємо, знаходимо шляхи, як вийти з ситуації, що склалася. Тобто стресові ситуації допомагають людині. А ось як ви сприймаєте стресові ситуації це вже інше питання. Не потрібно намагатися втекти від стресових ситуацій, адже тікати це вже стрес. Просто потрібно почати сприймати світ не з боку чорного, а білого. Дивіться на нього з іншого боку, як оптиміст. Знайте, все, що не робиться - робиться на краще.

Читайте також: Вісім причин посміхатися якомога частіше.

#відпочинок #релакс #літо
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...