22:20, 9 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Пішов із життя екс-мер Ірпеня

Сьогодні, 9 серпня 2018 р., пішов із життя почесний громадянин міста Ірпеня Леонід Васильович Шевченко.

Пішов із життя екс-мер Ірпеня, фото-1

Леонід Васильович Шевченко народив­ся 1945 р. у м. Попасна на Донеччині. У 1969 р. закінчив гірничо-металургійний інститут в м. Комунарську. Трудову діяльність розпочав у 1962 р. робітником склозаводу. З 1965 по 1969 рр. працював головним інженером, директором Попаснянського комбінату.

Після служби в Радянській Армії працював майстром, а потім виконробом пересувної механізованої колони 107 в Ірпені.

В Ірпені 1970 р. опинився завдяки дружині, яка звідси ро­дом. Починав прорабом на будівництві. Спорудив жит­лові будинки та основну будівлю заводу «Машторф», бу­дівлю міськради та колектор із трьома насосними станція­ми.

У 1973 р. був обраний заступником голови виконкому Ірпінської міської ра­ди депутатів трудящих при першому секретарі Михай­лові Шевелі.

З 1975 р. був інструктором відділу будівництва обласного комітету Компартії України.

У 1977 р. Леоніда Васильовича Шевченка обрано головою виконкому Ірпінської міської ради депутатів трудящих. Він був членом бюро Ірпінського міськ­виконкому Компартії України.

За час його керів­ництва побудували шко­лу №9 у місті Буча, кінотеатр «Зоряний», житлові будинки в Бучі та Ко­цюбинському. Зробили капітальний ремонт усіх доріг, які вели до таборів Приірпіння.

#Ірпінь #екс-мер #ЛеонідШевченко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...