
13:35, 11 серпня 2018 р.
Надійне джерело
В Бучі з'явиться кінно-спортивний клуб

У рамках реалізації проекту будівництва в нашому місті сучасного кінно-спортивного клубу, секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк зустрівся з Президентом федерації кінного спорту Андрієм Бєлим.
Вони обговорили моменти співпраці, підготовки та необхідність будівництва такого комплексу.
«Спільно з федерацією, Бучанською міською радою та залученням приватного капіталу, зможемо вже в наступному році,виконати досить амбітні і необхідні плани розвитку міста Буча», - зазначив Василь Олексюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:41
20 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
00:57, 11 червня
10:54, 14 червня
64
13:41, 10 червня
3