• Головна
  • 13 серпня вперше святкують Міжнародний день шульги в Україні
13:30, 13 серпня 2018 р.

13 серпня вперше святкують Міжнародний день шульги в Україні

13 серпня вперше святкують Міжнародний день шульги в Україні

В Україні в цьому році Міжнародний день шульги святкується вперше. Цьому святу не надавали значення багато років. За часів СРСР шульгів ще з раннього дитинства перенавчали на правшів. Україна - одна з перших країн пострадянського простору, яка в цьому році приєдналася до святкування Міжнародного дня шульги.

Вперше Міжнародний день шульги відсвяткували 13 серпня 1992 року у Великобританії. Згідно статистики 3-10% людства - ліворукі. Причому більше шульг спостерігається саме в молодому віці. Справжньої причини ліворукості на сьогоднішній день так і не знайшли.

Головна мета святкування Міжнародного дня шульги - це привернення уваги громадськості до труднощів, з якими постійно стикаються такі люди. Адже, навіть сьогодні, деякі батьки або вчителі в школах переучують шульгів на праворуких. А виробники побутових товарів і дизайнери не враховують потреби шульгів і нічого не роблять для їх зручності, створюючи свою продукцію.

Але досвід інших країн, в яких подібні проблеми вже вирішені, показує, що якщо до ліворуких дітей дбайливо ставиться і враховувати їх потреби, то це благотворно позначиться на подальшому розвитку, а значить, на успіхах суспільства в цілому. Деякі вчені навіть говорять, що шульги мають деякі переваги над правшами. Це, наприклад, стосується деяких видів спорту, таких як бокс, теніс, фехтування або гра на музичних інструментах.

Серед знаменитостей було чимало шульгів: Олександр Македонський, Цезар, Жанна д'Арк, Фідель Кастро. Американські президенти Білл Клінтон, Джордж Буш-старший і Барак Обама також були і є лівшами.

#Ірпінь #лівша #шульга #Міжнароднийденьлівші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...