
11:10, 14 серпня 2018 р.
Надійне джерело
В Приірпінні вперше пройдуть світові змагання з мотокросу
18-19 травня 2019 року між Ірпенем та Бучею вперше в історії пройдуть видовищні мотоциклетні змагання світового рівня – Етап чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах. Таке рішення ухвалив конгрес Міжнародної Федерації Мотоспору (FIM), до складу якої входять 112 країн. У фіналі змагань виступить гурт HARDKISS.
Читайте також: В Ірпені відбудеться VІІ Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд
Чемпіонати світу та Європи з мотокросу триватимуть протягом двох днів – 18-19 травня 2019 року на одній з кращих мотоциклетних трас України – спортивно-технічного клубу «СОНА», яка знаходиться між Ірпенем та Бучею. Очікується, що участь у змаганнях візьмуть спортсмени з 30 країн світу. Оцінюватиме перегони фахове міжнародне журі.
«Для нас велика честь приймати мотозмагання такого рівня. Мототраса СТК «Сона» готова до чемпіонату світового рівня й здатна гарантувати комфортні та безпечні умови для учасників та максимум позитивних емоцій для гостей. Дякую за довіру Міжнародній Федерації Мотоспорту. Чекаємо усіх у травні. Це справді буде головна спортивна подія країни 2019 року», - зазначив співорганізатор змагань, багаторазовий чемпіон України з мотокросу, майстер спорту міжнародного класу Олександр Пащинський.
Читайте також: Олександр Алієв виступатиме за Бучанський "Меліоратор"
Слід відзначити, що мотоциклетна траса СТК «Сона» уже понад 20 років приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів. Траса протяжністю 1800 метрів створена 1994 року і відповідає усім європейським нормам. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 17 поворотів.
Для глядачів, окрім видовищної боротьби світових зірок мотокросу, організатори обіцяють виступи дітей та ветеранів, неймовірні краш-тести, виставку ретро-мототехніки, локації для дитячих розваг, фуд-корти. А також у фіналі – яскравий виступ українського популярного гурту HARDKISS.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:51
2 грудня
13:00
2 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
10:14
2 грудня
Як мешканці Ірпеня обирають клініку для догляду за зубами
Новини компаній
15:00
1 грудня
09:30
1 грудня
ТОП новини
Оголошення
22:12, 26 листопада
3
12:44, 27 листопада
1
13:42, 28 листопада
20:55, 30 листопада
11:56, Вчора
73