
12:07, 19 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Як буде працювати метро та наземний транспорт Києва на День Незалежності

24 серпня роботу київського метрополітену та міського пасажирського транспорту загального користування буде продовжено на 2 години у зв’язку із святкуванням Дня незалежності України. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
Також 24 серпня із 08:00 до завершення урочистих заходів у центрі міста буде тимчасово закрито входи та виходи зі станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» на вул.Інститутську.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
09:19, 17 червня
00:57, 11 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, Вчора