В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд

Сьогодні, 21 серпня, в Ірпені стартував VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд. Урочисте відкриття Чемпіонату відбулося на міському стадіоні Ірпеня "Чемпіон". 

Цього року у змаганнях братиме участь рекордна за весь час проведення Чемпіонату кількість команд - дванадцять команд із одинадцяти країн світу: Ізраїлю, Іспанії, США, Польщі, Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Республіки Чехії, Естонії, Болгарії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Австрії.

В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-1

Після урочистого відкриття на стадіоні представники оргкомітету та організатори Чемпіонату завітали до Національного університету державної фіскальної служби України, де разом зі студентами та викладачами вишу заспівали гімн України і провели прес-конференцію.

В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-2 В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-3

"Перші Чемпіонати з футболу для діаспорних команд проходили на Івано-Францівщині та Тернопільщини, але наша мета  завдяки спорту об'єднати Схід і Захід України, тому VII Чемпіонат відбувається на Київщині в Ірпені. Маю надію, що через кілька років ми зможемо провести Чемпіонат і в Донецьку, а потім і в Луганську", - зазначив голова оргкомітету, директор міжнародного об'єднання українських громад "Четверта хвиля" Ігор Бокій.

Члени оргкомітету відзначили, що Ірпінь приймає учасників Чемпіонату на досить високому рівні: "У нас немає жодних зауважень, усе організовано просто ідеально - і проживання, і харчування, і медичне та транспортне  забезпечення. Вся спортивна інфраструктура відповідає вимогам Чемпіонату".

В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-4 В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-5 В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-6

Також голова оргкомітету не виключає можливості, що у майбутньому Чемпіонат ще повернеться в Ірпінь.

Наприкінці прес-конференції члени оргкомітету та почесні гості отримали сувенірні подарунки від Ірпінської міської ради.

В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-7 В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-8 В Ірпені урочисто відкрили Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, фото-9
Ірпінь чемпіонатдлядіаспорнихкоманд футбол відкриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі