• Головна
  • Фейсбук вирішив позбутися фейкових новин
17:42, 22 серпня 2018 р.

Фейсбук вирішив позбутися фейкових новин

Фейсбук вирішив позбутися фейкових новин

Facebook почав оцінювати надійність своїх користувачів, щоб допомогти соціальної мережі позбутися фейкових новин. Washington Post має докладну інформацію про систему і підтвердження від Facebook, що вона була введена в дію. Система, безумовно, звучить як фантастика, але Facebook розглядає її як цінний інструмент для відсіювання дезінформації.

Рейтинги довіри були введені в дію, і були розроблені як частина боротьби Facebook з підробленими і зловмисними історіями. Facebook покладається, зокрема, на звіти від користувачів, щоб допомогти виявити ці неправдиві історії. Якщо достатня кількість людей відзначить історію як помилкову, хтось в команді перевірки розгляне її. Але перевірка кожної історії, яка відзначається як "підроблена новина" буде займати велику кількість часу, тому Facebook використовує іншу інформацію, щоб виявити неправдиву новину.

Один з них - це рейтинг довіри. Якщо хтось регулярно відзначає історії як помилкові, а пізніше група перевірки фактів вважає їх помилковими, їх рейтинг довіри буде зростати; якщо людина регулярно повідомляє історії як помилкові, які пізніше вважаються істинними, він буде знижуватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #фейсбук #фейковіновини #соцмережа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...