
16:12, 27 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Бучанські поліцейські за 20 хвилин знайшли іноземного злочинця
У Бучі зловмисник за допомогою спеціального приладу просканував припаркований автомобіль, проник у салон і забрав сумку.
Читайте також: В Ірпені за допомогою дронів знайшли плантацію коноплі
Працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини оперативно відреагували на повідомлення жителя міста Бучі про викрадення невідомим з його автомобіля особистих речей. Упродовж 20-ти хвилин поліцейські встановили та затримали зловмисника - 32-річного раніше судимого іноземця, який незаконно перебував на території України.
Читайте також: Пограбування в стилі GTA
Як повідомляє за допомогою спеціального приладу просканував припаркований автомобіль, проник у салон і забрав сумку.
Під час затримання поблизу місцевого торгового центру підозрюваний чинив опір правоохоронцям, намагаючись втекти. У нього вилучили речові докази - сумку з документами, грошима та коштовними особистими речами заявника.
На даний час зловмисник затриманий у порядку ст. 208 КПК України та знаходиться в ізоляторі тимчасово тримання. Судовими органами вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Про затримання іноземця повідомлено посольство Грузії в Україні.
За фактом крадіжки слідчі відкрили кримінальне провадження. Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Вчора
Діти та ІТ: як створити перший сайт і що таке Front-end розробка
Новини компаній
11:00
Вчора
15:04
23 квітня
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:46, 12 квітня
12:19, 18 квітня
604
21:36, 13 квітня
live comments feed...