
19:24, 27 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Завтра деякі станції метро будуть працювати в обмеженому режимі

Завтра, 28 серпня, у зв'язку з футбольним матчем "Динамо" - "Аякс" кілька станцій метро будуть тимчасово працювати в особливому режимі. Про це передає прес-служба київського метрополітену.
Читайте також: У київському метро планують показувати, коли приїде поїзд
Повідомляється, що з 21:00 до 22:00 станція метро "Олімпійська" не працюватиме, "Площа Льва Толстого" - буде закрита на вхід і "Палац спорту" - закрита на вихід. Після 23:00 можливо буде обмежений вхід на ці станції.
Але є і приємна новина, в цей день метро працюватиме на годину довше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
2
12:54, 11 червня
12:54, 11 червня
1