
Анонс
16:18, 28 серпня 2018 р.
Надійне джерело
В Ірпені відбудеться семінар в рамках реалізації проекту “Я маю право!”
Анонс

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУДФС у Київській області запрошує фізичних осіб – підприємців взяти участь у семінарі, який відбудеться 31 серпня 2018 року о 1 1 - 00 в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”.
У ході заходу розглядатимуться наступні питання:
- реалізація правопросвітницького проекту “Я маю право!”;
- реалізація експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій;
- щодо забезпечення дотримання фізичними особами-підприємцями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність законодавства в частині сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
- зміни в порядку ведення касових операцій у 2018 році;
- реалізація Антикорупційної програми.
- Захід відбудеться за адресоюм. Ірпінь , вул. Шевченка, 2а , актовий зал.
- Довідки за телефоном (04597)-60-0-26
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
2
12:54, 11 червня
12:54, 11 червня
1