
17:29, 18 вересня 2018 р.
Coca-Cola випустить напій з марихуаною

Компанія-виробник напоїв Coca-Cola має намір випустити продукцію з речовиною, що міститься в марихуані. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на Bloomberg.
Для розширення лінійки товарів компанія збирається додавати в напої речовину канабідіол. Заявляється, що вона є «болезаспокійливою і не має психотропного ефекту". Швидше за все, напій буде позиціонуватися як лікувальний – від болю, судом і запалення.
Компанія вже веде переговори з виробником марихуани в Канаді – Aurora Cannabis Inc. Ймовірно, обидві компанії будуть випускати спільний продукт. Але поки що виробники відмовляються від будь-яких коментарів.
У Coca-Cola стверджують, що використання канабідіола на ринку безалкогольних напоїв стрімко розвивається.
Після інформації про можливість виходу Coca-Cola з канабісом, акції виробників марихуани почали рости.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
13:50
2 червня
10:41
2 червня
15:00
30 травня
Оголошення
15:30, 29 травня
10:59, 5 червня
15:30, 29 травня
15:16, 29 травня
1