Плешко пропонує створити рух "За чисту річку Ірпінь"

Облаштування пляжу і набережної на річці Ірпінь є лише початком відродження річки. Про це заявляє Максим Плешко і пропонує створити громадський рух "За чисту річку Ірпінь".

Читайте також: Незнайку в Ірпені піддали психоаналізу

На сьогоднішній день річка, нарешті, виглядає красиво та гармонічно "вписується" в пейзаж з новою набережною. Як повідомляє Плешко в своєму акаунті Фейсбук все це стало можливим завдяки працівникам Держводгоспу.

Плешко пропонує створити рух "За чисту річку Ірпінь", фото-1 Плешко пропонує створити рух "За чисту річку Ірпінь", фото-2 Плешко пропонує створити рух "За чисту річку Ірпінь", фото-3 Плешко пропонує створити рух "За чисту річку Ірпінь", фото-4

Але є й інша проблема: якість води і побутове сміття на дні, саме це і стало поштовхом до активних дій Плешка, депутат пропонує створити громадський рух, який би займався вирішенням даних питань.

"Всі кому небайдужа річка Ірпінь і хто може більше ніж просто обурюватися в соцмережах мають згуртуватися в спільноту. Пропоную після Дня міста, коли вже задощить зібратися всім зацікавленим та за кавою проговорити проблеми і план дій. Пропоную створити громадський рух "За чисту річку Ірпінь!" - зазначив Максим Плешко.

Ірпінь СайтІрпеня річка Громадськийрух МаксимПлешко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі