
Політика
14:12, 27 вересня 2018 р.
Суд відсторонив від обов`язків мера Гостомеля
Політика

Голосіївський районний суд Києва усунув мера Гостомеля Юрія Прилипко від виконання обов'язків на два місяці. Про це повідомляє "Страна".
Читайте також: Столичні депутати просять Раду приєднати Коцюбинське до Києва
Рішення було винесено в рамках кримінального провадження про розкрадання 700 000 гривен бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг.
"За клопотанням Київської місцевої прокуратури №1 голову Гостомельської селищної ради Київської області усунули від обов'язків терміном на 2 місяці в рамках Розслідування кримінального провадження відносно розкрадання бюджетних коштів", - заявили в прес-службі суду.
Прокуратура кваліфікувала дії посадової особи за ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України, підозру Юрію Прилипко підписав прокурор Києва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
00:57, 11 червня
13:41, 10 червня
3
10:59, 5 червня
16:15, 10 червня
22:52, 6 червня
87