• Головна
  • Ірпінь буде звертатися до Горгана і Старикової щодо завершення будівництва дитсадка на Курортній
17:24, 4 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Ірпінь буде звертатися до Горгана і Старикової щодо завершення будівництва дитсадка на Курортній

Ірпінь буде звертатися до Горгана і Старикової щодо завершення будівництва дитсадка на Курортній

Ірпінська міська рада має намір звернутися до голови Київської обласної адміністрації Олександра Горгана та голови Київської облради Ганни Старикової з приводу гальмування підрозділами ОДА здачі дитячого садочка по вул. Курортній в Ірпені. Наразі дитсадок готовий до здачі на 90 %, залишилися дрібниці, але за відсутністю співфінансування від області роботи завершити неможливо.

У листопаді 2016 року проект "Реконструкція будівлі по вул. Курортна, 9 з перепрофілюванням під дошкільний навчальний заклад в м. Ірпінь Київської області" було внесено до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, тобто співфінансування з місцевого та обласного бюджетів. Замовником виступає департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА. 

Початкова вартість реконструкції (станом на листопад 2015 року) становила 18925,214 тис. грн. Але через інфляцію в кінці 2017 року кошторис зазнав коригування і загальна вартість зросла до 23228,237 тис. грн. За період 2016-2018 рр. Ірпінь виділив з бюджету розвитку трохи менше 9 млн гривень, таким чином профінансувавши повністю свою частку витрат. А от ОДА свою частину фінансування в повному обсязі не виділила. Неодноразові спроби ірпінських чиновників "вибити" необхідні кошти виявилися безуспішними. Починаючи з кінця 2017 року ремонтно-будівельні роботи на Курортній, 9 практично не ведуться.

Зараз Ірпінь готовий завершити всі роботи по реконструкції майбутнього дитсадка за кошти міського бюджету, але у цьому разі замовником об'єкту має бути Ірпінська міська рада. Проте ОДА на це не погоджується. Якби КОДА виконала всі фінансові зобов'язання, то дитсадок відкрили б уже в цьому році.

"Якщо КОДА не прийме відповідних дій і не відреагує, то ми змушені будемо разом із громадою міста звертатися до відповідних органів прокуратури щодо порушення термінів реалізації проекту і припинення фінансування проекту", - зазначає заступник мера Ірпеня Олена Чернявська.

Якщо ІМР вдасться активізувати реалізацію проекту і відновити ремонтні роботи, відкриття садочку на 120 місць відбудеться вже наступного року.

Дана ситуація - це чудова можливість об'єднатися міській владі та громадськості, для вирішення питання дефіциту освітніх закладів в Ірпені, бо шкільний флешмоб перед обладміністрацією, напевно, був би дієвішим, ніж перед мерією Ірпеня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #дитсадок #Курортна #КОДА #фінансування
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...