Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, Наталья Черненко

День Ірпеня - 2018 вже можна вважати історією. Цьогорічне святкування Дня міста як ніколи було гучним і масштабним. На нашу думку, кожен міг знайти на численних святкових локаціях заняття та розваги до душі. Вже дві доби ірпінчани викладають у соцмережі яскраві світлини, які нагадуватимуть про святковий вікенд.

Читайте також:Чикаго двіж у свій красі чорно-білих фото

"04597", переглядаючи дописи та коментарі в соцмережі, пропонує вам добірку найколоритніших та найцікавіших думок про святкування Дня Ірпеня минулими вихідними.

Отже, поїхали!

Почнемо з критики в бік організаторів свята. Найбільше невдоволених було гучною музикою. Дісно у місті було шумно і гамірно, але ж День міста святкують раз на рік! Тож, як кажуть, нехай гуляє все село, бо нам з кумом весело!

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-1

Деякі, навіть, шуткували щодо містичності ввечері та пропонували тематичність Дня міста в наступному році.

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-2

Сюрпризом для ірпінчан стало оглядове колесо перед мерією. Тут не можна не погодитися з думкою містян: квиток дорогуватий, а місце не дуже вдале, бо панорама відкривалася лише на кабінети у міськраді, а хотілося б побачити з висоти краєвиди міста. Тим не менше, щоб покататися стояла черга.

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-3
Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-4

А комусь не вистачило виступів Плешка, причому його вважають майстром на всі руки: він і співає, і танцює... Наступного року організатори мають обов'язково взяти до уваги побажання ірпінчан.

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-5

А от Пономарьов уже не заводить публіку як раніше, натомість Кензов - молодчина!

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-6

Загалом Чикаго двіж все-таки сподобався, а гарним підсумком та відповіддю усім незадоволеним, на нашу думку, є ось цей коментар.

Чи сподобався ірпінчанам День міста: реакція соцмереж, фото-7

Не можна не погодитися, що поведінка та обличчя нашого міста - це його мешканці. Давайте думати та діяти позитивно, бо на одній тільки "зраді" далеко не заїдеш. 

А що Ви думаєте про День Ірпеня? Запрошуємо взяти участь в опитуванні та пишіть в коментарях свої враження від Дня міста.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі