Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня

У неділю, 14 жовтня, Ірпінь відвідав іспанський скульптор і художник Карлос Гарсія, якого запросив топовий дизайнер, автор брендбуку Ірпеня Андрій Гаєв з нагоди святкування Дня художника.

Програма іспанця в Ірпені була досить плідною та насиченою. Карлос Гарсія зустрівся з представником Ірпінської міської ради Андрієм Літвиновим, у ході якої обговорили можливе співробітництво. Також скульптор відвідав творчий захід у арт-центрі художньої школи академічного рисунку і живопису "Irpen Art School", де презенував свої роботи та поспілкувався з юними ірпінськими художниками.

Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-1 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-2 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-3 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-4 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-5 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-6 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-7 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-8 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-9 Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня, фото-10

У ході екскурсії Ірпенем Карлос високо оцінив темпи розвитку міста - Ірпінь йому дуже сподобався.

Тож можна з упевненістю сказати, що це перший крок до співпраці Ірпеня з всесвітньо відомим скульптором і цілком можливо, що незабаром у місті з'являться витвори мистецтва митця.

Читайте також: Про Ірпінь зняли черговий відеоблог

Ірпінь іспанський скульптор Карлос Гарсія День художника Irpen Art School
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі