Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки

Майбутнє серед роботів: перша масштабна олімпіада робототехніки Asimov Olympics зібрала аншлаг в Київському ЦеХаб! Олімпіада юних робомейкерів, організована "Дім Роботів" і "Цитрус Академія", залучила 2000 дітей у віці від 9 до 13 років. Учасники демонстрували навички програмування роботів MakeBlock на мові програмування Scratch.

Участь в олімпіаді роботехніки брав ірпінчанин Карплюк Максим. Він отримав приз за найкреативнішу збірку робота.

Призовий фонд загальною вартістю в 100 000 гривень було розігнано серед 10 переможців змагань в двох вікових групах: від 9 до 11 і від 12 до 13 років. Головний приз події - грант на освітню подорож до Нідерландів отримав 12-річний Тимофій Півень з міста Київ.

Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки, фото-1 Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки, фото-2 Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки, фото-3 Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки, фото-4 Максим Карплюк став призером конкурсу робототехніки, фото-5

Головна мета олімпіади - підготувати молодих робототехніків до міжнародного фестивалю робототехніки MakeX і сформувати збірну для представлення України в Китаї у 2019 році.

Читайте також: Фехтування в Ірпені: інформація про секцію, ціни та графік

Ірпінь роботехніка Максим Карплюк олімпіада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі