
17:06, 2 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Українців зламали: масштабна хакерська атака на Facebook

Хакери викрали дані 47 тисяч українських користувачів соцмережі Facebook. Заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін написав, що знає про проблему і в офіс компанії вже відправили запит.
На початку вересня на форумі Blackatworld з'явився пост про продаж персональної інформації користувачів Facebook по 10 центів за кожен профіль. Як доказ у вільний доступ виклали дані 257 тисяч користувачів соцмережі.
Хакери, які зламали акаунти, заявляють про крадіжку даних 120 мільйонів чоловік. Серед них у 81 тисячі акаунтів були доступні навіть приватні повідомлення. Використовували вони для цього шкідливі розширення для браузерів.
Читайте також: Заповнити декларацію з лікарем в Ірпені тепер можна онлайн
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Ірпінь, – підписуйтесь на канал 04597.com.ua у Facebook та Instagram!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
17:00
13:00
15:00
5 серпня
ТОП новини
Оголошення
13:05, 5 серпня
10:44, 5 серпня
3
11:24, 3 серпня
18:33, 31 липня