• Головна
  • Як призначається субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років
18:36, 12 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Як призначається субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років

Як призначається субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років

Субсидія надається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців і розраховується на опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня. У разі звернення протягом двох місяців з початку опалювального сезону субсидія призначається з початку такого сезону.

Для орендарів житлових приміщень субсидія надається до кінця місяця, в якому закінчується термін дії договору оренди, але не більше ніж на 1 рік. Автоматичного переоформлення субсидії для орендарів житлових приміщень не передбачено і для подальшого  отримання субсидії орендарю необхідно особисто звернутися до управління соцзахисту та надати заяву, декларацію та договір оренди житлового приміщення.

Для домогосподарств, які використовують природний газ/електроенергію для індивідуального опалення  субсидія  на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

При відсутності змін в родині перерахунок субсидій здійснюється автоматично і не вимагає додаткового звернення.

Перерахунок субсидії в межах установленого терміну призначення без звернення громадян проводиться у випадках:

  • зміни цін і тарифів на послуги ЖКГ;
  • встановлення нової дати початку (закінчення) опалювального періоду;
  • встановлення Кабінетом Міністрів України нового розміру частки витрат громадянам на оплату житлово-комунальних послуг;
  • зміни соціальної норми житла та нормативів користування комунальними послугами;
  • отримання уточненої інформації за запитом про склад зареєстрованих;
  • зміни виконавця комунальної послуги на окремій території.

Якщо у громадян є двомісячний борг по оплаті за комунальні послуги, тоді термін дії субсидії на наступний період не продовжується.

Також нагадуємо, що одержувач субсидії зобов’язаний повідомити Управління праці та соціального захисту населення про будь-які зміни в родині, будь то зміни у складі мешканців, соціального статусу, джерела доходів, модифікації переліку одержуваних житлово-комунальних послуг або умов їх надання, а також про придбання товару або оплати послуг на суму понад 50 000 гривень. Інформування органу соціального захисту про зміни, що сталися відбувається у встановлений термін (1 місяць), шляхом подання відповідних документів. У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб подаються також нові заява та декларація.

Читайте також: Нові правила призначення субсидії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #призначення субсидії #2018-2019 роки #опалювальний період
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...