У Бучанській колонії камери не відповідають санітарним вимогам

У Бучанській колонії камери не відповідають санітарним вимогам

За результатами раптової перевірки прокуратурою Київщини державної установи «Бучанська виправна колонія (№ 85)» було виявлено грубі порушення прав засуджених при їх поміщенні в дисциплінарний ізолятор.

Установлено, що адміністрацією колонії безпідставно притягнуто 2 засуджених до відповідальності у вигляді поміщення в дисциплінарний ізолятор, унаслідок проведення необ’єктивної перевірки за фактами нібито вчинення ними порушень, недоведення в їх діях усіх ознак дисциплінарного проступку та не встановлення причин та умов, у зв’язку з чим необхідна їх ізоляція.

Крім того, адміністрацією установи не забезпечено належних матеріально-побутових умов. Так, засуджені утримувались в камерах дисциплінарного ізолятора, які не відповідають вимогам санітарії та потребують ремонту.

У Бучанській колонії камери не відповідають санітарним вимогам, фото-1 У Бучанській колонії камери не відповідають санітарним вимогам, фото-2

Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою негайно звільнено 2 засуджених з дисциплінарного ізолятору. На даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Питання законності застосування до засуджених заходів стягнень перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Читайте також: В Ірпені пограбували інкасаторів, вкрали 1,8 млн гривень

Прокуратура Київської області
Буча колонія умови утримання права засуджених перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі