• Ірпінська спортсменка знову перемагає на чемпіонаті світу
15:10, 19 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Ірпінська спортсменка знову перемагає на чемпіонаті світу

З 12 по 18 листопада в Бухаресті проходив чемпіонат світу з вільної боротьби (U-23). Спортсменка з Ірпеня Коляденко Ірина за результатами змагання стала бронзовою призеркою.

У фінальній сутичці Ірині вдалося покласти на лопатки Софію Христову Георгієву з Болгарії (5:0). Всі бої ірпінчанки на шляху до призового місця можна подивитись тут

Ірина вже не вперше привозить до Ірпеня медалі з чемпіонатів. Нещодавно ірпінчанка повернулася з словацької Трнави, де завоювала бронзу чемпіонату світу серед юніорок.

Нагадаємо, на початку листопада Ірина стала першим в Ірпені майстром спорту міжнародного класу з вільної боротьби.

Вітаємо ірпінську спортсменку зі здобуттям нового трофею, надалі бажаємо ще більше перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію