Карплюк про землю під садочки і школи в Ірпені

Карплюк про землю під садочки і школи в Ірпені, Наталья Черненко

Про те, що в Ірпені є дефіцит дитсадків та шкіл, говорять усі. І, звичайно, в усіх проблемах звинувачують, передусім, мера та міську владу. Досить активно це питання обговорювалося й учора, 30 листопада, на громадських слуханнях щодо оновленого генерального плану Ірпеня. Тож екс-мер Володимир Карплюк детально пояснив, яким чином вдалося знайти земельні ділянки в Ірпеня для 20 освітніх закладів. Саме така кількість дитсадків та шкіл передбачена новим генпланом.

Читайте також: 6 садочків, 14 шкіл, 466 га заповідника: оновлений генплан Ірпеня в цифрах

"Найбільша проблема, яку ми отримали після виборів, - це відсутність в межах Ірпеня землі, на якій можна було б збудувати школу чи дитсадок. Вся земля була вже роздана. Побудувати заклад десь, навіть за міські кошти, фізично не було де. Ми почали шукати власників, щоб домовитися з ними передати хоча б частину землі під будівництво соціальних об'єктів. 6 шкіл і 14 дитсадків, які передбачає новий генплан, - це якраз результат наших перемовин", - зазначив Карплюк.

Повний виступ В. Карплюка дивіться на нашому відео. 

Також пропонуємо висловити свою думку щодо нового генплану Ірпеня, взявши участь у нашому опитуванні: Що ви думаєте про оновлений Генеральний план Ірпеня? 

12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі