• Головна
  • Розумне місто: що будуть модернізувати в Ірпені
15:35, 6 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Розумне місто: що будуть модернізувати в Ірпені

Розумне місто: що будуть модернізувати в Ірпені

В Ірпені зробили перший крок у впровадженні системи "Розумне місто" в житлово-комунальній та інфраструктурній сферах.

Напередодні розпочали зі встановлення датчиків на світлофорах, завдяки яким можна оперативно отримати інформацію про роботу світлофорних об'єктів у місті. Це дасть можливість швидко реагувати на непрацюючі світлофори. Керуватимуть ними комунальні служби через спеціальний мобільний додаток.

Світлофори -  це лише початок з модернізації житлово-комунальних та інфраструктурних об'єктів в Ірпені. Наступний крок - контроль стану ліфтів, згодом - "розумне освітлення". Вітчизняна компанія GreenHub  має технологічну можливість розробити модуль, який можна встановлювати на кожен окремий вуличний світильник. Такий модуль буде керувати світильником за безліччю сценаріїв, передавати статистику споживання електроенергії, стан роботи, аварійні ситуації тощо. Кожен такий модуль по технологічній довершеності можна порівняти зі смартфоном.

Після реалізації цих блоків в Ірпені можна говорити про побудову системи "розумне місто".

Варто зазначити, що системи контролю й управління - це ефективне використання ресурсів. Вкладаючи кошти в технології, місто забезпечує собі прискорення в розвитку. Швидше реагує на несправності, має контроль над об'єктами, економить енергоресурси, виявляє несанкціоновані врізки в мережі, має точні статистичні дані для аналізу розходу ресурсів та може планувати їх правильнне використання. І Ірпінь у цьому плані - прогресивне місто.

Читайте також: Ірпінськими світлофорами керують з телефону

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Розумне місто #світлофори #ліфти #освітлення
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...