Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?

Сьогодні, 19 грудня в корпусі С Національного Університету фіскальної служби України відбулося прощання з екс-ректором закладу Петром Мельником. 

Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-1 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-2 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-3 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-4 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-5 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-6 Чи буде в Ірпені вулиця Петра Мельника?, фото-7

Більшу частину свого життя Мельник присвятив Податковому університетові. Саме Петро Володимирович перетворив маленький Ірпінський індустріальний коледж на потужний ВНЗ - Податкову академію. Помер Мельник 16 грудня у клініці "Феофанія" від двосторонньої пневмонії. Йому було 61 рік.

Вшанувати пам`ять відомого ірпінця зібралися сотні людей, серед яких весь науково-педагогічний склад університету, техпрацівники, студенти, рідні та близькі Мельника, народні депутати і колеги з інших ВНЗ. 

Один з друзів колишнього ректора запропонував назвати Університет іменем Петра Мельника, а також перейменувати в його честь одну з ірпінських вулиць, присутні підтримали його оплесками. 

"Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї". Світла пам’ять про Петра Володимировича назавжди збережеться у серцях його рідних, колег, друзів, товаришів і буде прикладом для  багатьох поколінь.

Ірпінь Ирпень ПетроМельник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі