Чи залежить субсидія від сплати єдиного соціального внеску?

Чи залежить субсидія від сплати єдиного соціального внеску?

Для домогосподарств, у яких зареєстровані особи за яких єдиний соціальний внесок не сплачується з вини роботодавця, субсидія призначається на загальних умовах. Це означає, що якщо відсутня сплата єдиного соціального внеску не з вини громадянина, а через неплатежі установи, де працює особа, то субсидія буде призначена. Для цього громадянин надає до управління заяву та довідку з місця роботи про заборгованість виплати заробітної плати та\або заборгованості сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

Також, якщо ЄСВ не сплачується через відсутність роботи, то субсидія може бути надана за рішенням Комісії безробітним у сільській місцевості та райцентрах, а також безробітним у містах обласного значення за умови перебування на обліку в центрі зайнятості (підтверджується довідкою центру зайнятості).

Читайте також: Пільгові норми для сплати за спожитий газ

Крім того, субсидія може бути призначена громадянам, які працюють за кордоном і сплачують там єдиний соціальний внесок. Сплату єдиного соціального внеску потрібно документально підтвердити легалізованими документами в Україні. Якщо ж ЄСВ не сплачується за кордоном, то такі громадяни мають можливість укласти договір у державній фіскальній службі України про сплату єдиного соціального внеску та отримати право на субсидію. На підставі укладеного договору, оформленого в установленому порядку у якому зазначається період, та платіжного документу про сплату єдиного соціального внеску субсидія призначається із урахуванням вимог Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Читайте також: З січня українці можуть повертати ліки назад до аптеки

Ірпінь субсидія соцзахист ЄСВ єдиний соціальний внесок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі