В Ірпені з'явилися гігантські вуличні лампи

В Ірпені з'явилися гігантські вуличні лампи

Напередодні Нового року біля входу в торгово-офісний центр mr. Corner, що навпроти 12-тої школи з'явилися велетенські червоні лампи. Що це і для чого вони Сайт Ірпеня поцікавився в упрявляючих офісного центру.

Як виявилося, це не елементи освітлення, адже вулиця Зої Алієвої, де вони встановлені має сучасні вуличні LED-світильники. Червоні гігантські лампи, це новий міський арт-об'єкт. Вони виконують естетичну функцію, роблять торговий центр унікальним та впізнаваним. 

Якщо раніше в Ірпені можна було обійтися звичайною бетонною коробкою, то сьогодні на фоні всього нового, красивого і креативного підприємці також мусять виділятися, бути оригінальними та не відставати від загальноміського тренду. Інакше ти не виграєш в конкуренції, інакше ти будеш не цікавий. Приблизно так нам пояснили суть появи цих гігантських ламп. 

Від себе додамо, "04597" розуміє і підтримує загально-міські тренди. Ми знаємо не тільки як зробити пряму рекламу. Більше того, наша команда може зробити ваш бренд впізнаваним та органічним в Ірпені.  Адже саме наша команда створила бренд-бук сучасного Ірпеня, який став офіційним.

Ірпінь лампи Ирпень брендбук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі