• Головна
 • Культурна сфера Ірпеня: які зміни очікувати у 2019 році
11:32, 10 січня 2019 р.
Надійне джерело

Культурна сфера Ірпеня: які зміни очікувати у 2019 році

Культурна сфера Ірпеня: які зміни очікувати у 2019 році

Впродовж останніх років культурне життя в Ірпені досить насичене: проводяться численні фестивалі, мистецькі заходи, виставки, концерти, презентації тощо. Але вдосконаленню немає меж, тож і в культурній сфері Ірпеня у 2019 році заплановано низку новацій.

Створення розгалуженої мережі закладів культури комунальної власності орієнтується на зростаючі потреби територіальної громади. За програмою соціально-економічного та культурного розвитку Ірпеня на 2019 рік та до 2021 року передбачається:

 • Проведення реконструкції Центрального будинку культури (вул. Соборна, 183). Створення умов для прокату фільмів.
 • Реконструкція Міського будинку культури та благоустрій території. Основне використання приміщення має забезпечити функцію реалізації молодіжних культурно-мистецьких ініціатив (театр, хореографія, образотворче та музичне мистецтво).
 • Розширення існуючого краєзнавчого музею. Повне оновлення музейних експозицій. Створення окремих кімнат-експозицій з історії міста, в тому числі сучасної, життя та творчості видатних українських поетів і діячів культури, науки, медицини тощо, чия біографія пов’язана з Ірпенем.
 • Реорганізація Центральної міської бібліотеки у сучасний бібліотечно-інформаційний центр.
 • Відкриття у фойє бібліотеки зони бук-кросінгу як місця для спілкування й обміну досвідом творчої молоді та культурної інтелігенції міста.
 • Збільшення кількості філій КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. М. Вериківського»: Міський будинок культури – хореографія, СЗОШ № 1 – образотворче мистецтво.
 • Будівництво на території існуючого клубу в мікрорайоні Романівка центру культури та дозвілля населення.
 • Будівництво багатофункціонального культурно-мистецького центру «IrpinArtHouse». Одне з головних призначень – величезний за площею виставковий центр для проведення всеукраїнських та міжнародних мистецьких та інших виставок, презентацій, що дасть можливість залучити інвестиції та туристичні потоки.
 • Передбачається створення музею сучасної культури міста, галереї для місцевих скульпторів, художників, фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
 • Заклади культури в результаті повинні мати привабливий зовнішній вигляд, бути сучасно обладнаними, мати паркувальні місця для автомобілів та міні-паркові зони. Облаштування в кожному закладі культури міні-бібліотеки, невеличкої кавʼярні, місць для змінних виставок фото і картин митців, зони вільного WI-FI, по можливості – тренажерної зали, дитячих куточків тощо.
 • Облаштування мережі зон культурного відпочинку та дозвілля з використання історико-культурних надбань та ландшафтних ресурсів.
 • Передбачається проведення концертів, музичних та літературних годин, тренінгів, майстер-класів, кіносеансів, виставок, презентацій, занять та змагань з різних видів спорту, книжкових викладок, дитячих анімаційних програм та інших заходів саме під відкритим небом.

За матеріалами Ірпінської міської ради

Читайте також: Розвиток туризму в Ірпені - один з пріоритетних напрямів на найближчі роки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #культура #будинок культури #реконструкція #зміни у 2019
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...