
13:21, 14 січня 2019 р.
Надійне джерело
В Україні тепер будуть встановлювати підземні сміттєві контейнери

В Україні обновили державні норми будівництва. Як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, змінили в нормах стосуються сміттєвих баків.
Відповідно до нових норм, замість звичайних контейнерів тепер встановлюватимуть вакуумні підземні контейнери. Смітники нового типу можна буде розміщувати на відстані не менше 20 метрів від житлових будинків.
У Мінрегіоні зазначили, що подібний спосіб є більш гігієнічною альтернативою сміттєпроводів. Крім цього, вакуумні контейнери дозволяють повноцінно впровадити роздільне збирання сміття в населених пунктах.

Читайте також: В Ірпені встановили нове вуличне LED-освітлення
В кінці 2018 року перші такі контейнери встановили у Львові. Як думаєте коли в Ірпені з`являться перші зразки?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
22:52, 6 червня
147
12:54, 11 червня
10:54, 14 червня
64