Чи є епідемія кору в Ірпені? - офіційна інформація

Епідеміологічна ситуація контрольована, епідемії в регіоні немає. Однак, загроза розповсюдження інфекції велика. Про це заявили в середу в мерії під час зустрічі керівництва міста з директорами та батьківськими радами шкіл регіону.

Чи є епідемія кору в Ірпені? - офіційна інформація, фото-1 Чи є епідемія кору в Ірпені? - офіційна інформація, фото-2

За інформацією Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, у минулому році в регіоні захворіло 148 людей. Майже 60 % хворих на кір не були щепленими.

Чи є епідемія кору в Ірпені? - офіційна інформація, фото-3

Олександр Маркушин: «Я прошу батьків, не купуйте довідки. Не відправляйте хворих дітей в школу. Є ознаки хвороби – звертайтесь до лікаря. А краще, робіть щеплення і не хворійте», - закликав перший заступник міського голови. 

За словами профільного заступника Олени Чернявської, всі медичні заклади міста сьогодні забезпечені якісною вакциною. 

Дотримання правил гігієни теж є важливою формою профілактики. «Мийте руки, наголошуйте про це дітям. Навіть елементарне дотримання гігієни уже є бар’єром для поширення інфекції», - пояснила Олена Чернявська щодо важливості інформаційних кампаній в школах.

Крім того, усім директорам шкіл було запропоновано подати запити щодо повного і якісного комплектуванням препаратами та медикаментами шкільних кабінетів медсестр. «Ми чекаємо подання які у вас є недоліки і потреби і в повній мірі забезпечимо всі школи медикаментами», - запевнив Маркушин.

Нагадаємо, вчора в Ірпінській міськраді відбулася нарада щодо ситуації з кором в Ірпені

Ірпінь Ирпень кір здоров`я Маркушин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі