
18:43, 9 лютого 2019 р.
Уночі в Бучі пограбували 17 квартир у ЖК "Форест Ленд"
Уночі 8 лютого невідомі у Бучі пограбували 17 квартир у ЖК “Форест Ленд”. Про це повідомляють користувачі соцмереж.

За словами дописувачів соцмереж, грабіжники виламали замки на дверях, вікнах і балконах, дійшли аж до 4 поверху. Було вкрадено котли, радіатори, бойлери, варочні поверхні, духові шафи, ванни, інструменти тощо. Діяло приблизно 7 осіб.
Власники помешкань цього скандально відомого бучанського ЖК не живуть, а виживають у придбаних квартирах. Будинки новоселів введені в експлуатацію більше двох років тому, проте ні газу, ні електроенергії, ні води немає… У всіх своїх проблемах вони звинувачують представників родини забудовника, які зареєстровані у Хмельницькому.
Читайте також: Хамло зі стажем у центрі Ірпеня збив інспектора Мунварти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
2
10:12, 18 червня
1
22:30, 23 червня
15:06, 22 червня
1
15:19, 22 червня