• Головна
  • В Ірпені пройде всесвітньовідома конференція TEDx
Анонс
13:33, 6 березня 2019 р.
Надійне джерело

В Ірпені пройде всесвітньовідома конференція TEDx

Анонс
В Ірпені пройде всесвітньовідома конференція TEDx

25 травня у нашому мальовничому місті Ірпінь пройде всесвітньо відома конференція TEDx. TED (Technology Entertainment Design) розшифровуються як Технології, Розваги, Дизайн та проходить під девізом «Ideas Worth Spreading» («ідеї, варті поширення»). Це некомерційний американський фонд, який щорічно проводить конференції та збирає яскравих особистостей із різних галузей: вчені, філософи, музиканти, меценати, бізнесмени та інші.

Читайте також: В Ірпені пройде Чемпіонат світу з мотокросу 2019

TEDx - це окрема конференція, де х — незалежно організований захід TED за стандартами і ліцензією глобального TED. 

В Україні такі конференції проходять у найбільших обласних центрах (Київ, Івано-Франківськ, Львів тощо) та у деяких ведучих університетах (КПІ, КНЕУ тощо). А в такому невеликому місті, як Ірпінь, пройде вперше.

Ліцензіатом та куратором TEDxIrpin є Ярослав Цвіркун - випускник НУДФСУ, який нещодавно закінчив програму MBA в місті Палермо (Італія) та повернувся в Україну для того, аби втілювати набуті знання та досвіт на рідній землі. За його словами "Україні потрібні оратори. А конференція TEDx, яку ми плануємо провести в Ірпені, дасть можливість ірпінчанам та гостям міста відчути дух ораторського мистецтва, силу слова та ідеї. Девізом нашого заходу буде "Слова та ідеї можуть змінити світ"."

Як відмітив ліцензіат: "На конференції TEDxIrpin будуть виступати приблизно 10 спікерів: музиканти, вчені, експерти, бізнесмени тощо. Проте на сьогоднішній день ми їх не анонсуємо, так як вони повинні пройти певну процедуру та підготовку. Але дуже скоро всі дізнаються про те, хто буде ділитися з нами своїми геніальними ідеями."

#Ирпень #Ірпінь #TEDx #НУДФСУ #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...