В Ірпені реконструюють легендарну "Криничку"

Легендарну ірпінську "Криничку", яку полюбляють ірпінчани, найближчим часом реконструюють. Проект реконструкції цього об'єкту розглядався сьогодні першим заступником міського голови Олександром Маркушиним та проектантами.

В Ірпені реконструюють легендарну "Криничку", фото-1 В Ірпені реконструюють легендарну "Криничку", фото-2 В Ірпені реконструюють легендарну "Криничку", фото-3

Проектом передбачено, що частина "Кринички", яка знаходиться у воді буде виготовлена не з бетону, а з дубу, так як є зараз - це принципова умова, щоб зберегти її екологічність. Надземну частину також буде зроблено з дубу, який забезпечить довговічність конструкції.

Будуть облаштовані підхідні доріжки та зроблено благоустрій території при мінімальному втручанню у природний ландшафт. 

Нагадаємо, що "Криничка" розташована між вулицями Глінки та Ново-Оскольська, на землях запасу Ірпінської міської ради. Об'єкт створено рішенням 35 сесії Київської обласної ради V скликання від 21 жовтня 2010 р. № 866-35-V. Джерело є дуже популярним і затребуваним серед мешканців Ірпеня, тому реставрація і облаштування території довколо джерела «Криничка» вкрай необхідне. Ірпінчани навіть подавали до Ірпінської міськради електронну петицію щодо благоустрою «Кринички».

Ірпінь Криничка реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі