08:35, 30 березня 2019 р.
Надійне джерело

Названо пріоритети Гостомеля

Ефективна багатопрофільна поліклініка в Гостомелі - це один із пріоритетів розвитку селища на ряду із побудовою садочків і добудовую та модернізацією шкіл. Про це заявив голова "Нових облич" Гостомеля Максим Плешко за результатами спільної робочої зустрічі за участю заступника Ірпінського міського голови Олени Чернявської та керівництва медичного сектору, яка відбулася в Гостомельській амбулаторії сімейної медицини.

"Перспектива Гостомельської амбулаторії стати сучасною багатофункціоналною поліклінікою з денним стаціонаром. Хоч б і у статусі амбулаторії. Іншого держава в рамках медичної реформи наразі не передбачає", - зазначив Максим Плешко.

На його думку, велике потужне селище Гостомель потребує такого медичного закладу. "І всі передумови для цього є: достойне приміщення у центрі, яке потребує реконструкції. Також тут є колектив гарних лікарів, який варто поповнити кількома фахівцями вузького профілю. Це все не складно і гроші на реалізацію є", - вважає лідер "Нових облич" Гостомеля.  

Однак, є і перешкода для швидкої і результативної реконструкції та переоснащення Гостомельської амбулаторії, як це відбувалося з усіма амбулаторіями в Ірпені. "Важливо всім учасникам процесу зрозуміти, що головне в Гостомелі, а що другорядне. Сьогодні не усі поділяють думку, що ефективна поліклініка в Гостомелі, це пріорит селища і саме сюди варто спрямувати левову частку коштів бюджету розвитку селища та субвенції із загальноірпінського бюджету", - пояснив у коментарі "04597" Максим Плешко.

Важливо всім  зрозуміти, що головне в Гостомелі, а що другорядне.

"В існуючій непростій управлінській ситуації в Гостомелі варто робити, що можеш з тим що є", - вважає Максима Плешко.

"До зими обов'язково потрібно побудувати котельню, бо служба газу паливо в трубу не подасть наступного сезону. Внутрішня котельня не відповідає нормам", - каже він.

Названо пріоритети Гостомеля, фото-4

Також варто продовжити ремонт на першому поверсі амбулаторії, в кількох кабінетах та реєстратурі його уже робить Гостомельска рада. Це треба, щоб старенькі не піднімались сходами до лікаря.

Без стратегічного плану нічого толкового не буде. Ми маємо знати точку, в яку хочемо прийти. 

"Обов'язково потрібно розробити перспективний проект розвитку закладу з урахуванням попиту на медичні послуги і збільшення населення Гостомеля. Без такого стратегічного плану нічого толкового небуде. Ми маємо знати точку, в яку хочемо прийти. Маємо чітко розуміти що будуємо, для чого і що отримаємо в результаті" - наголосив лідер "Нових облич" Гостомеля Максим Плешко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Гостомель #розвиток #медицина #Плешко #Нові обличчя
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...