В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев

Місто Ірпінь замахнулося на висадку 5 тисяч дерев протягом 2019 року. Це мало чи багато? Думаю, це нормально. Чи реально? Впевнений – так. Ця ідея з’явилася під час заслуховування звіту комунального підприємства «Ірпіньзеленбуд».

Ми хочемо зараз замовити саджанці із лісництв, які є поблизу. Роздати ці саджанці на ОСББ у двори, на підприємства та організації, просто усім бажаючим у приватний сектор. Є класна ідея Володимира Карплюка роздати лоти, щоб компанії, які працюють у місті купили зрілі саджанці у садових товариствах і ними будуть підсаджені парки та місця загального користування. Ми вкажемо таких спонсорів озеленення за їх бажанням. Ми хочемо зробити це зараз і восени. За дві хвилі маємо висадити в Ірпені 5 тисяч дерев.

Учора в Парку письменників ми саджали яблуні і вишні у саду, де їх 50-60 років тому їх саджали Довженко, Малишко, Вишня, Сосюра і Тичина…

В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-1 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-2 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-3 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-4 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-5 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-6 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-7 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-8 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-9 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-10 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-11 В Ірпені буде 5 тисяч нових дерев, фото-12

Саджали з письменниками та головою спілки Михайлом Сидоржевським. Це був гарний, веселий початок. І весняний дощ був цьому свідком.

Максим Плешко

Ірпінь посадка дерев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі