
13:05, 24 квітня 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені будівельник випав з 13-го поверху
У понеділок, 22 квітня, в Ірпені у лікарні помер заробітчанин з іншої області, який під час виконання будівельних робіт випав з 13-го поверху. Про це повідомляє "Громада Приірпіння".
Читайте також: Розважаємось як можемо: шалений ірпінець вирішив скупатися
В Ірпені по вулиці Університетській, 1-т будівельник випав з 13 поверху новобудови. Чоловік тиждень пролежав у лікарні й помер від отриманих травм 22 квітня.

Речник поліції Київської області Микола Жукович зазначив у коментарі, що за цим фактом поліцією Ірпеня відкрите кримінальне провадження:
"Було відкрите кримінальне провадження за ст. 271 ч. 1, порушення вимог законодавства по охороні праці, а після смерті перекваліфікували на ч. 2 – тяжкі наслідки. Загиблий заробітчанин, він з іншої області, на роботу оформлений за цивільно-правовим договором. Це питання щодо порушення умов виконання цих робіт, умов безпечності цих робіт".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Стати співавтором пісні прямо на концерті? "Друга Ріка" запрошує на мультиперформанс
Новини компаній
09:30
9 липня
18:44
5 липня
Оголошення
20:02, 6 липня
3
15:45, 10 липня
19:54, 6 липня
2
12:08, 3 липня
live comments feed...