Чому Коцюбинському цікавий Ірпінський академічний ліцей

Чому Коцюбинському цікавий Ірпінський академічний ліцей, Наталья Черненко

З 1 вересня цього року в Ірпені запрацює Ірпінський академічний ліцей. Нині триває онлайн-запис усіх бажаючих учнів-старшокласників у ліцей.

Ірпінський академічний ліцей прийматиме учнів з усіх населених пунктів Ірпінської громади. Чому ж варто школярам Коцюбинського віддати перевагу навчанню в майбутньому ліцеї?

По-перше, тому що електричкою лише 12 хвилин  з Коцюбинського до Ірпеня і вранці вони йдуть порожні. 

По-друге, новий Ірпінський академічний ліцей розташований поруч із залізничним вокзалом у центрі чистого і красивого Ірпеня. 

Читайте також: Стартувала онлайн-реєстрація в Ірпінський академічний ліцей

По-третє, не варто старшокласнику із Коцюбинського їхати за освітою в ліцеї чи гімназії переповненого багатомільйонного Києва і стояти в маршрутках у заторах, якщо через 12 хвилин порожньою електричкою можна вже бути в комфортному Ірпені. 

По-четверте, навчання для дітей з Коцюбинського в Академічному ліцеї Ірпеня безкоштовне.

Як ми вже повідомляли раніше, Ірпінський академічний ліцей - комунальний багатопрофільний навчальний заклад, який функціонуватиме за адресою: м. Ірпінь, вул. Гагаріна, 9 (окремий корпус Ірпінського економічного коледжу). Навчання в ліцеї відбуватиметься для учнів 9-11-х класів, але можливе відкриття 7-8-х класів у разі достатньої кількості бажаючих. Максимально можливе наповнення ліцею - 600 учнів. Зараховуватимуться школярі без попереднього конкурсного відбору, якщо кількість заявок перевищуватиме ліміт - можливе проведення тестування.

Більше інформації можна знайти на сторінці Ірпінського академічного ліцею у Фейсбук та на сторінці ліцею на сайті Ірпеня.

Читайте також: В Ірпені обрали логотип нового ліцею

Ірпінь ирпень новини академічний ліцей навчання Коцюбинське
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі