• Головна
  • Чому Коцюбинському цікавий Ірпінський академічний ліцей
16:12, 7 травня 2019 р.
Надійне джерело

Чому Коцюбинському цікавий Ірпінський академічний ліцей

Чому Коцюбинському цікавий Ірпінський академічний ліцей

З 1 вересня цього року в Ірпені запрацює Ірпінський академічний ліцей. Нині триває онлайн-запис усіх бажаючих учнів-старшокласників у ліцей.

Ірпінський академічний ліцей прийматиме учнів з усіх населених пунктів Ірпінської громади. Чому ж варто школярам Коцюбинського віддати перевагу навчанню в майбутньому ліцеї?

По-перше, тому що електричкою лише 12 хвилин  з Коцюбинського до Ірпеня і вранці вони йдуть порожні. 

По-друге, новий Ірпінський академічний ліцей розташований поруч із залізничним вокзалом у центрі чистого і красивого Ірпеня. 

Читайте також: Стартувала онлайн-реєстрація в Ірпінський академічний ліцей

По-третє, не варто старшокласнику із Коцюбинського їхати за освітою в ліцеї чи гімназії переповненого багатомільйонного Києва і стояти в маршрутках у заторах, якщо через 12 хвилин порожньою електричкою можна вже бути в комфортному Ірпені. 

По-четверте, навчання для дітей з Коцюбинського в Академічному ліцеї Ірпеня безкоштовне.

Як ми вже повідомляли раніше, Ірпінський академічний ліцей - комунальний багатопрофільний навчальний заклад, який функціонуватиме за адресою: м. Ірпінь, вул. Гагаріна, 9 (окремий корпус Ірпінського економічного коледжу). Навчання в ліцеї відбуватиметься для учнів 9-11-х класів, але можливе відкриття 7-8-х класів у разі достатньої кількості бажаючих. Максимально можливе наповнення ліцею - 600 учнів. Зараховуватимуться школярі без попереднього конкурсного відбору, якщо кількість заявок перевищуватиме ліміт - можливе проведення тестування.

Більше інформації можна знайти на сторінці Ірпінського академічного ліцею у Фейсбук та на сторінці ліцею на сайті Ірпеня.

Читайте також: В Ірпені обрали логотип нового ліцею

#Ірпінь #ирпень #новини #академічний ліцей #навчання #Коцюбинське
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...