"Економна" медреформа: НЗСУ анулювала 10 тисяч декларацій ірпінчан з лікарями

Сьогодні Національна служба здоров'я України в односторонньому порядку, без попередження КНП "Ірпінський центр ПМСД" Ірпінської міської ради, розірвала декларації з понад 10 000 мешканцями Ірпеня, серед яких діти та дорослі. Таким чином позбавила гарантованого фінансування та безкоштовної медичної допомоги  мешканців Ірпеня. Усі декларації були підписані в амбулаторії N 1 (вул. Садова, 38). 

Як зясувала редакція "04597", Ірпінь не єдине місто, яке потрапило у подібну ситуацію. Такі неприємні сюрпризи траплялися і з медичними установами інших населених пунктів України. Анулювавши декларації, результатом чого є скорочення фінансування, НЗСУ намагається економити кошти, яких напевно не розраховано на медичну реформу у державному бюджеті.

"Економна" медреформа: НЗСУ  анулювала 10 тисяч декларацій ірпінчан з лікарями, фото-1

Головний лікар КП «Ірпінський міський центр медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський обурений такою ситуацією і вважає, що Національна служба здоров'я не розглянула та не врахувала всі зусилля ірпінських медиків для позитивного вирішення ситуації, при цьому потрепілою стороною виявився пацієнт.

"Економна" медреформа: НЗСУ  анулювала 10 тисяч декларацій ірпінчан з лікарями, фото-2

"КНП «Ірпінський міський центр ПМСД» звичайно справу так не залишить, а має право і буде позиватись до суду!" - зазначила заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

Адміністрація Ірпеня приносить вибачення за такі незручності та гарантує, що всі пацієнти, які постраждали з амбулаторії № 1 не залишаться без медичного супроводу.

Усім, хто укладав декларації в амбулаторії № 1 мають найближчим часом звернутись до свого лікаря (просто зателефонувати) та перевірити чи ви не потрапили в цей список. Лікарі амбулаторії допоможуть в найкоротший термін переукласти декларацію.

Ще раз нагадуємо, що дана ситуація стосується лише тих пацієнтів, хто уклав декларацію з лікарями 1-ї амбулаторії (вул. Садова 38, 29).

Ірпінь Ирпень новини декларація з лікарем НЗСУ амбулаторія 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі